Team okolo Office je také na konferenci CES v Las Vegas a i přesto, že je Office 2010 je teprve v veta testování, Microsoft zveřejnil ceny tohoto nového kancelářského balíku. Ceny se týkají Amerického trhu, mohou se tedy pro českého zákazníka lišit.

...
**Verze** **Krabicový produkt** [**Product Key Card**](http://blogs.technet.com/office2010/archive/2009/10/07/new-ways-to-try-and-buy-microsoft-office-2010.aspx)*

Read More...

Microsoft Press vydal zdarma knihu “První pohled: Microsoft Office 2010” autorky Katherine Murray, kniha je v angličtině. Po omezenou dobu je možné knihu stáhnout ze skydrive Microsoft Press bez jakékoliv registrace, jediné co je zapotřebí je přihlášení pomocí LiveID. kniha je rozdělena do 3 částí a celkem 14 kapitol.

 

část I: “Envision the Possibilities” představuje změny v Office 2010 a ukazuje jakým způsobem s těmito změnami pracovat.

část II: “Hit the Ground Running” se zaměřuje na...

Read More...

Microsoft dnes zveřejnil informace, které se týkají ukončení podpory Windows XP SP2 a Windows Vista RTM. Klíčovým datem je 13.červenec 2010, kdy bude ukončena obecná podpora Windows Vista RTM a rozšířená podpora pro Windows XP SP2, Windows 2000 Professional SP4 a Windows Server 2000 SP4. Pro pokračování používání Windows XP je nutné provést upgrade na SP3 a u Windows Vista provést aktualizaci na SP2. Kompletní zpráva je uvedena zde.

Read More...

19.11.2009 se uskutečnila historicky první online konference Microsoftu v České Republice. Z pohledu prezentátora se jednalo o velice dobře připravenou akci - za to jmenovitě díky Karlu Florianovi, který si vzal celou organizaci na svůj hrb - zvládl to bravurně. Prezentovaná témata se týkala aktuálních produktů z dílny Microsoftu - Exchange 2010, Office 2010, Windows Server 2008 R2 a Windows 7. Všichni prezentátoři (sebe soudit nemohu), byli podle mne výborní a "mluvení do zdi" zvládli naprosto...

Read More...

Včera a dnes proběhl v Brně (fotografie panoramatu ze sídla firmy Infinity) a v Praze seminář zaměřený na Exchange server 2010,
rodinu produktů System Center a virtualizaci Hyper-V.

  Exchange server 2010 prezentoval Tomáš Mirošník, produkty rodiny System Center a virtualizaci Onřej Výšek.  

Pokud jste se zůčastnili mohli jste si vyslechnout zajímavý obsah, vidět spoustu novinek a ukázky ve virtuálních prostředích. Prezentace ke stažení budou zveřejněny v rámci tohoto blogu.

Read More...